Pod Kuźnią

Domki pod Kuznia - logo

AKTUALNOŚCI

4,3,2,1 START!!!

Mikołajkowa prmocja

Weeked mikołajkowy od 08.12.2017-10.12.2017 200zł/dobe domek 6 osób.


BOŻE NARODZENIE
I
SYLWESTER

Jako ,że dopiero zaczynamy mamy jeszcze wolne miejsca na święta i sylwestra .Nasze domki to idealne miejsce do spędzenia jednych z najbardziej rodzinnych świąt w roku .

Pewne momenty w naszym życiu zasługują na coś więcej. Są dni, święta, które warto choć raz spędzić w naprawdę wyjątkowej scenerii. Co możemy zaliczyć do takich wyjątkowych okazji? Na pewno takimi niezwykłymi momentami co roku są Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Na pierwszy rzut oka dzieli je bardzo wiele - pierwsze kojarzą się ze spokojem i rodzinną atmosferą, drugie zaś z szaloną zabawą ze znajomymi. A jednak obydwa łączy to, że piękne krajobrazy na pewno je uświetnią.

Górskie klimaty - na każdą okazję!

Cóż zaś może być lepszego niż górski czar? Szczególnie zimą - kiedy wszystko pokrywa puchata warstwa śniegu? Domki pod Kuźnią mogą się tutaj pochwalić znakomitą lokalizacją - w małej wsi Falsztyn, zaraz niedaleko Czorsztyna na styku dwóch przepięknych pasm górskich: Pienin, Gorców, z widokiem na Tatry. Tu można spędzić Święta i Sylwestra.

Domki pod Kuźnią - komfort i klimat

Warto kilka słów powiedzieć o samych Domkach pod Kuźnią. Przede wszystkim są one zbudowane z naturalnego drewna w klasycznym, góralskim stylu. Pomimo dbałości o zachowanie tradycji przy budowie, nie zaznamy w domkach chłodu - dostały one zaopatrzone w ogrzewanie elektryczne oraz kominek! Ponadto dochodzą do tego gustowne góralskie meble, wygodna łazienka, wszelkie udogodnienia oraz piękny taras.

Domki w górach na Sylwestra

Domki pod Kuźnią to idealne wręcz domki na Sylwestra. To niezwykłe uczucie powitać nowy rok, patrząc na skąpane w świetle księżyca góry. Brak tłumów ludzi, nieprzyjemnych sąsiadów - tylko my, góry i nasi przyjaciele albo nasza rodzina. Możemy zorganizować małą imprezę i cieszyć się scenerią niczym z teledysków i filmów albo przeciwnie - pokontemplować krajobraz w ciszy. To będzie na pewno niezapomniana dla wszystkich noc.

Domki w górach na święta

Warto także rozważyć Domki pod Kuźnią jako domki w górach na Święta. Warto czasem wziąć rodzinę i spędzić tak ważne Święta w pięknym miejscu z tradycjami. To idealne miejsce, by zorganizować naprawdę rodzinne Święta - bez pośpiechu, supermarketów, gonitwy. Taki wyjazd zawsze przybliża! Warto zatem pomyśleć o Domkach pod Kuźnią na Sylwestra czy na Święta.

Kontakt

Jeżeli masz pytania lub chcesz dokonać rezerwacji skontaktuj się z nami

Telefon:+48 601 508 717
Telefon:+48 515 694 784 w języku angielskim po godz.20:00
nie odpowiadamy na sms

E-mail: firmawcislo@interia.pl
Dane firmy:
F.H.P.U. "Wcisło"
34-400 Nowy Targ
ul.Grel 38
nip.735-131-74-99
Lokalizacja: